Elektrická plácačka na polétavý hmyz - nabíjecí

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení
Kód: 29515
149 Kč 123 Kč bez DPH
Elektrická plácačka na polétavý hmyz - nabíjecí
Neohodnoceno
mouchy
Akce Novinka Tip Výprodej

Elektrická plácačka na hmyz

 

Elektrická plácačka pracuje na podobném principu jako elektrický lapač hmyzu neboli mucholapka. Likviduje nebo paralyzuje polétavý hmyz. Vyznačuje se svou nízkou váhou a ovladatelností, díky podobě s tenisovou raketou.

Nabíjení akumulátoru je snadné - po zmáčknutí označeného knoflíku vyndáme z rukojeti vidlici nasadíme na ní adaptér (který je součástí balení) zapojíme jí do elektrické zásuvky na 8 až 12 hodin.

Je vybavena tlačítkem pro aktivaci a signalizační diodou. Díky tomu dokáže efektivně a s lehkostí zahubit veškerý polétavý hmyz, který Vám tak znepříjemňuje život a to ať již jste venku u grilu s přáteli, nebo na dovolené anebo doma či chalupě.

Jak to funguje?

Výplet elektrické plácačky se skládá ze tří částí, dvou vnějších ochranných výpletů a jednoho vnitřního výpletu, do kterého je přivedena elektrická energie. Po stisknutí tlačítka na rukojeti elektrické plácačky se rozsvítí dioda, která signalizuje přivedení napětí do prostředního výpletu. Pak se stačí přiblížit k otravnému hmyzu, který například sedí na stěně a vyplašit jej.  Hmyz okamžitě zareaguje úprkem, ale narazí do výpletu, který se snaží překonat a v tu chvíli je zasažen elektrickým výbojem z prostředního výpletu, který ho buď to paralyzuje, nebo usmrtí a to v závislosti na jeho velikosti. Druhou variantou, je likvidace hmyzu za letu. Stačí mávnout elektrickou plácačkou a hmyz je opět zasažen elektrickým výbojem.

 

Je to bezpečné?

Ano je a to díky tomu, že elektrická plácačka obsahuje signalizační diodu, která informuje uživatele o napětí v prostředním výpletu a taky díky dvěma ochranným výpletům, které chrání při dotyku s vodivým předmětem.

 

Parametry:

Barva:

dle dostupnosti

Rozměry:

51x21x4

Napájení:

akumulátor

Váha:

0,2 Kg

Součástí balení:

Elektrická plácačka, prodlužovací adaptér vidlice

Napětí síťky:    1,5 –2,4 kV DC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: