Hračka pro kočku - kolečko s myší

Neohodnoceno

Hračka dokonale uspokojuje přirozenou potřebu loveckého pudu a podporuje fyzickou aktivitu, která ovlivňuje celkový zdravotní stav zvířete a kočku uklidňuje.  

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 31413
109 Kč 90 Kč bez DPH
Hračka pro kočku - kolečko s myší
Neohodnoceno
kolečko myš s kočkou
Akce Novinka Tip Výprodej

Hračka pro kočku - kolečko s myší

  • PRO VŠECHNY KOČKY   - hračka je vhodná pro všechny domácí kočky bez ohledu na věk, pohlaví a velikost; otvory jsou velké a snadno se vejdou na kočičí nohy jakékoli velikosti.
  • PROTISKLUZOVÉ PODLOŽKY   - vespod jsou kulaté podložky, které zabraňují poškrábání hračky na podlaze.
  • PŘÍDAVNÝ DRÁPAK   - v horní části hračky je plstěná podložka na tření drápků, která zabraňuje poškození nábytku.
  • OVLIVŇUJE PŘIROZENÝ INSTINKT   - hračka uspokojuje přirozenou potřebu loveckého pudu a podporuje fyzickou aktivitu, která ovlivňuje celkové zdraví a uklidňuje kočku; zvíře si může hrát samo, bez zapojení členů domácnosti, stejně jako v naprosté nepřítomnosti majitelů.

SPECIFIKACE:

  • materiál: plast, látka, plsť
  • rozměry (průměr / výška): 25 / 6,5 cm
  • hmotnost: 281g
  • hmotnost s obalem: 396 g

Je kulatého tvaru a má 3 otvory. Otvory jsou dostatečně velké, aby se do nich vešly kočičí nohy jakékoli velikosti. Uvnitř je napodobenina myši, která se po úderu tlapkou dá do pohybu a točí se po obvodu kruhu a tím povzbuzuje kočku k další hře.

Pod hračkou jsou protiskluzové podložky, které z ní dělají hračku   nepoškrábe podlahu. Výhodou produktu je, že slouží i jako škrabadlo.   Nahoře je podložka, která slouží k otírání drápků a zabraňuje poškození nábytku a vybavení domu či bytu.

Hračka dokonale uspokojuje přirozenou potřebu loveckého pudu a podporuje fyzickou aktivitu, která ovlivňuje celkový zdravotní stav zvířete a kočku uklidňuje.   Důležitou a praktickou vlastností produktu je, že si mazlíček může hrát sám, bez zapojení členů domácnosti, i v naprosté nepřítomnosti majitelů. Kolečko s myší se doporučuje pro všechna plemena koček s různými postavami a tvary těla. Hračka je ideální pro domácí použití, stejně jako vybavení útulků nebo větších kotců pro kočky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: