Elektrická deka 180x130 cm

Neohodnoceno

ÚSPORA VYTÁPĚNÍ - místo demontáže radiátorů na maximum položte na postel elektrickou deku a užijte si teplo, které vyhovuje vašim potřebám...

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 31701
686 Kč 567 Kč bez DPH
Elektrická deka 180x130 cm
Neohodnoceno
elektricka vyhrivaci deka 180x130 1
Akce Novinka Tip

Elektrická deka 180x130 cm

 • ÚSPORA VYTÁPĚNÍ - místo demontáže radiátorů na maximum položte na postel elektrickou deku a užijte si teplo, které vyhovuje vašim potřebám, bez suchého vzduchu a vysokých účtů za topení zároveň. Elektrická přikrývka 180/130 cm umožňuje její použití dvěma osobám. Je to jeden z největších modelů na trhu.
 • INTUITIVNÍ OVLADAČ - dálkový ovladač pro ovládání elektrické deky je velmi intuitivní, s jeho pomocí snadno nastavíte potřebné provozní parametry deky (teplota ohřevu / časovač). Zobrazovaná hodnota je podsvícená, takže použití dálkového ovladače ani večer není problém.
 • MATERIÁL PŘÍJEMNÝ NA DOTYK - obě strany elektrické přikrývky jsou flanelové, přičemž uvnitř je vrstva polyesteru. Deka je měkká na dotek, což ocení každý uživatel.
 • VESTAVĚNÝ TERMOSTAT - použití topné přikrývky je bezpečné a požadované teploty je rychle dosaženo. Díky vestavěnému termostatu se nemusíme bát přehřátí přikrývky nebo čekat hodiny, než se zahřeje natolik, aby nás udržela v teple.
 • SPECIFIKACE - rozměr: 180/130 cm, materiál: obě strany flanel, vnitřek polyester, výkon: 85W, napětí: 220V ~ 50Hz, ovladač: jeden ze 6 regulátorů nastavení teploty s nastavitelným časovačem, zástrčka a kabel: 2-pin VDE zástrčka 1,5m napájecí kabel + 0,5m propojovací kabel pro dálkové ovládání, konektor: odnímatelný konektor, omyvatelný, lemování: okraj hrany, funkce: ochrana proti přehřátí, rychlý ohřev, teplotní termostat.

SPECIFIKACE

 • rozměr: 180/130 cm
 • Materiál: Obě strany jsou flanel, vnitřek polyester
 • výkon: 85W
 • napětí: 220V ~ 50Hz
 • regulátor: jeden ze 6 regulátorů nastavení teploty s nastavitelným časovačem
 • zástrčka a kabel: 2kolíková VDE zástrčka, cca 1,5 m napájecí kabel + 0,5 m propojovací kabel pro dálkové ovládání
 • Konektor: Odnímatelný konektor, lze prát v pračce
 • obvod: okrajová hrana
 • funkce: ochrana proti přehřátí, rychlý ohřev, teplotní termostat
 • hmotnost: 1,75 kg
 • hmotnost s obalem: 1,9 kg

Elektrická přikrývka 180/130 cm umožňuje její použití dvěma osobám. Je to jeden z největších modelů na trhu. Kabel je dlouhý cca 2 m (0,5 m připojovací kabel dálkového ovládání + 1,5 m napájecí kabel), aby bylo možné elektrickou topnou přikrývku s dálkovým ovládáním snadno připojit ke zdroji energie, bez potřeby prodlužovacího kabelu.

Nemáte rádi chladné podzimní a zimní večery a chladná rána vás rozespalí a rozmrzelí? Utrácíte majlant za topení, a když jdete spát, jdete spát v oblečení, se zásobou kapesníčků a mastí proti bolesti? Nahřívací elektrická deka s dálkovým ovládáním je perfektní dárek, který si můžete sami vyrobit, bez ohledu na to, při jaké příležitosti. Nebo možná znáte člověka, který bude potřebovat takovou topnou rohož s dálkovým ovládáním? Každý, kdo alespoň jednou pocítí, jak elektrická vyhřívací deka funguje, se s ní v chladné části roku už nikdy nerozloučí. Je to nejen ideální způsob, jak se rychle zahřát, ale také skvělý způsob, jak zmírnit příznaky nachlazení a bolestí různého původu - včetně revmatických bolestí, neuralgií a bolestí svalů .

Na dotek příjemný materiál elektrická vyhřívací deka si ji zamiluje každý. Obě strany deky jsou flanelové a vnitřek je z polyesteru . V topné rohoži s dálkovým ovládáním je toho hodně intuitivní ovládání ovladače . S jeho pomocí můžete dece nastavit dokonalé pracovní podmínky – včetně nejen teploty ohřevu, ale i doby ohřevu. Na výběr je až 6 regulátorů nastavení teploty . K dispozici je vyhřívací elektrická deka s dálkovým ovládáním Vestavěný termostat , díky kterému se přikrývka nejen velmi rychle nahřeje, ale také se nepřehřívá po dlouhou dobu bez dozoru (např.

Topnou rohož s dálkovým ovládáním lze bez problémů vyčistit. Stačí odpojit ovladač a perte při teplotě ne vyšší než 30 °C.

APLIKACE

 • Perfektní pro vyhřívání postele - má ochranu proti přehřátí
 • Uklidňuje neuralgii a revmatické bolesti
 • Ulevuje od bolesti svalů
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Zahřeje ruce i nohy
 • Zlepšuje vaši pohodu

6 ÚROVNÍ TOPENÍ

3 ČASOVÉ ÚROVNĚ

 • 1 - 1 hodina
 • 2-2 hodiny
 • 3-3 hodiny

PRO KOHO JE ELEKTRICKÝ VÝROBEK?

 • Deka je určena pro lidi, kteří mají problémy se zahřát v chladných večerech, ale i pro unavené, napjaté a vystresované - umožní zahřátí a relaxaci po náročném dni.
 • Přináší úlevu při bolestech kloubů a při menstruačních potížích
 • Je dobrý pro lidi trpící problémy s krevním oběhem – teplo způsobuje rychlejší cirkulaci krve.

 

1. Deku používejte pouze na matraci.
2. Použití přikrývky na polohovatelné posteli se nedoporučuje.
3. Ujistěte se, že ohřívací plocha na všech stranách nepřesahuje přes okraj matrace, upevnění je správné.
4. Zařízení není určeno pro použití malými dětmi nebo handicapovanými osobami bez dozoru.
5. Dlouhodobé používání při vysokých nastaveních může popálit pokožku.
6. Nepokládejte přikrývku přes okraj postele.
7. Nepoužívejte s překrývajícími se hranami.
8. Udržujte ovladač mimo otevřené okno.
9. K připevnění přikrývky se nesmí používat kolíky, protože by mohly poškodit elektrické kabely.
10. Ujistěte se, že je přikrývka napájena správným napětím.
11. Nezapínejte napájení, když je přikrývka složená nebo mokrá.
12. Pokud deku nepoužíváte, odpojte ji.
13. Během používání musí být přikrývka položena naplocho, stav přikrývky by měl být pravidelně kontrolován.
14. Během provozu nenechávejte na dece těžké předměty.
15. Nežehlit.
16. Osoby trpící inkontinencí nesmějí používat elektrickou přikrývku.
17. Zpozorujete-li jakoukoliv nesrovnalost nebo závadu při používání přikrývky, okamžitě přestaňte používat a konzultujte opravu s výrobcem nebo dodavatelem.
18. Přikrývka by měla být zkontrolována z hlediska opotřebení samotné přikrývky, správné funkce ovladače a napájecího kabelu.
19. Přikrývka se nesmí používat na vodní posteli ani pod ní.
20. Změnou nastavení ovladače si můžete všimnout záblesků světla. Tento jev je způsoben měděnými prvky, které jsou ve vzájemném kontaktu. NENÍ to nebezpečné.
21. Deka by měla být uložena úhledně, ale ne příliš těsně složená. Na přikrývce by nemělo nic ležet, aby se zabránilo vážným ohybům.
22. Zabraňte zauzlování kabelu.
23. Tento spotřebič je určen pouze pro domácí použití. Není určen pro použití v nemocnicích.
2 4. Neusínejte s nasazenou elektrickou dekou.
25. Nepoužívejte výrobek s mokrýma rukama nebo nohama.
2 6 . Výrobek by neměl být vystaven extrémním teplotám nebo přímému světlu slunečnímu záření, nadměrné vlhkosti a neměly by být umístěny v příliš prašné místnosti.
2 7 . Neumisťujte výrobek do blízkosti topných těles, otevřeného ohně a jiných přijímačů a zařízení, které jsou zdrojem tepla.
28 . _ Napájecí kabel nesmí být umístěn v blízkosti horkých povrchů nebo na ostrých předmětech. Na napájecí kabel nepokládejte těžké předměty, umístěte jej tak, aby na něj nebylo možné šlápnout nebo o něj zakopnout. Ujistěte se, že se napájecí kabel nedotýká horkého povrchu.
29. Pokud je napájecí kabel poškozen, musí jej vyměnit servisní technik nebo vhodně kvalifikovaná osoba, aby se předešlo nebezpečné situaci. Nepoužívejte zařízení s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou.
30 . _ Během používání nestříkejte výrobek vodou ani jinou kapalinou. Během provozu neponořujte výrobek do vody nebo jiných kapalin.
31 . _ Nikdy nepoužívejte výrobek v blízkosti vany, umyvadla nebo jiných nádob s plnou vodou.
3 2 . Nenechávejte zařízení bez dozoru, když je zapnuté.
3 3 . Před každým uskladněním nechte zařízení důkladně vychladnout.
3 4 . Pokud je výrobek používán v blízkosti dětí, buďte obzvláště opatrní. Vždy udržujte zařízení mimo dosah dětí. Děti by měly být pod dohledem, aby bylo zajištěno, že si s tímto výrobkem nebudou hrát.
3 5 . Ujistěte se, že vypínač na nahřívací dece není zakryt přehozy, polštáři nebo jinými předměty a je volně přístupný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: