Solární robot 13v1

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 28857
229 Kč 189 Kč bez DPH
Solární robot 13v1
Neohodnoceno
13v1 hl
Akce Novinka Tip

Solární vesmírný robot 3v1 - Hit

 

Každé dítě sní o hračce, která umí něco speciálního. Většina hraček je ovšem taková, že dokáže zabavit jen na krátkou dobu. Představte si však solární stavebnici, ze které si dítě může složit vlastního robota, to je hračka, která nikoho jen tak neomrzí. Tato multifunkční hračka je určená pro děti školního věku od 10 let výše. Zaujme na první pohled dítě i dospělého. Je to v podstatě model robota, který se v okamžiku promění v cokoliv.

Umí vrtět ocáskem jako pejsek, ale nevadí mu ani voda. Vaše děti tak na dovolené mohou robota využít pro své vodní radovánky v bazénu, v moři i na souši. Jednoduché proměny zvládne dítě samo, ale s náročnějšími úpravami mu klidně pomozte. Vaše zvědavost vám to stejně nedá, robota bude chtít prozkoumat celá rodina, včetně živých domácích mazlíčků.

Řada proměn za cenu jedné hračky

Jistě se vám stalo, že jste dárek pro své dítko vybrali nešťastně a místo toho, aby si dítě s hračkou hrálo, hračka leží v koutě a práší se na ní. Věřte tomu nebo ne, ale tenhle senzační robot nikomu nezevšední. Když ho přestane bavit jako robot s malými ozubený kolečky, vymění je za větší nebo rovnou za vodní plováky či turbíny. Těmito úpravami se z robota stává zvíře, ale i stroj. K uvedení do chodu stačí pouze solární energie, což je výhoda. Ušetříte totiž spoustu peněz za baterie. Vašeho syna už zřejmě plyšový pejsek vrtící ocáskem a skákající předměty neuspokojí. S robotem si přijde na své a v pejska si ho může přestavět samo nebo s vaší pomocí. Je to pejsek - robot, což je originální. Dále např. želva robot, krab robot, lodní robot, auto robot, vodní robot či chodící robot.

Robot nabízí až 13 různých stavebnicových úprav

Každé dítě rozesměje něco jiného, ale robot zvládne dokonale pobavit všechny členy rodiny. Jak se asi bude tvářit vaše kočička nebo pejsek, když k němu vykročí váš nový robot v plné síle a energii? Je zábavné sledovat cokoliv, reakci dětí, zvířat v domácnosti, ale i funkce robota. Dítě se brzy naučí robota ovládat a stane se jeho vůdcem. Každá proměna je jiná a také umožňuje jinou zálibu. Robot okouzlí celou rodinu na souši, u moře, ale i na rybníku. Kolemjdoucí budou váhavě kroutit hlavou, zda-li je to vůbec možné. Robot na vodě se jen tak nevidí, je to unikát.

Škola hrou - ideální hračka, která spojuje zábavu se vzděláním. Tato sada je rozdělena do dvou úrovní. Je možném sestavit čtrnáct modelů jednodušších či složitějších pro použití na suchu a také na vodě. Mezi další funkce patří: nastavitelná polarita solárního panelu, změna směru otáčení motoru, zatahovací hlava robota a transparentní pouzdro, kde je vidět pohyby ozubených kol. Jak se říká, "Naše děti jsou budoucnost." A když něco v budoucnosti jisté, je to, že obnovitelné zdroje energie a zelené technologie budou hrát významnou roli v životech našich dětí. Ideální pro výuku, napomáhá dětem a mládeži pochopit zábavnou formou možnosti využití sluneční energie a rozvíjet tak jejich fantazii.

Sada obsahuje:

  • díly na kompletaci všech čtrnácti modelů
  • podrobný návod na provoz a sestavení jednotlivých dílů i celých modelů
  • solární i bateriovou nabíječku
  • Vhodné pro děti od 10let

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: