Profesionální masážní pistole na uvolnění svalů celého těla

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 30082
1 105 Kč 913 Kč bez DPH
Profesionální masážní pistole na uvolnění svalů celého těla
Neohodnoceno
fascial elegant hl
Akce Novinka Tip Výprodej

Elegantní profesionální masážní pistole 

Masážní Pistole je zcela revoluční řešení, které změní váš pohlaď na celkovou rehabilitaci a regeneraci těla. Přístroj okamžitě uvolňuje ztuhlé svaly kdekoliv na těle. Byl navržen profesionálními terapeuty. Při vývoji byl kladen důraz na špičkovou kvalitu a maximální účinnost.

Masážní pistole je ideální pro sportovce i lidi se sedavým životním stylem. Zmírňuje svalové napětí a ztuhlost. Regeneruje svaly po sportovním výkonu. Zvyšuje rozsah pohybu a zlepšuje průtok krve. Pomáhá při regeneraci jizev, zvyšuje tok lymfy (zmírnění otoků v oblasti končetin). Masážní pistole má 30 úrovní rychlostí masáže, kdy při nejvyšším stupni vykoná hlavice až 3 300 kmitů za minutu.

Masážní pistole je pomůcka zprostředkující takzvanou poklepovou masáž. Hlavice masážních pistolí, poháněná elektrickým motorkem, poměrně silně vibruje ve frekvenci několika desítek úderů za vteřinu. Díky tomu jsme schopni dosáhnout velmi intenzivní a účinné masáže svalových tkání, a to oproti rukám maséra, ve velmi krátkém čase. Intenzitu masáže přitom regulujete sami mírou přítlaku pistole na tělo, volbou vyměnitelných hlavic a nastavením frekvence poklepu.

 • přehledný LCD displej
 • 30 úrovní rychlosti (vibrací)
 • rychlost vibrací: 1 200 – 3 300 RPM
 • možnost volby tlaku a úhlu, pod jakým bude sval stimulován
 • napájení – dobíjecí baterie: 16, 8V, 2000 mAh
 • doba nabíjení: 5 až 6 hodin
 • doba provozu: 2 až 5 hodin (v závislosti na rychlosti)
 • nízká hlučnost přístroje během jeho používání
 • rozměr: 25 x 23 x 10 cm
 • praktický úložný kufřík
 • nabíjecí adaptér
 • 6 ks vyměnitelných nástavců
 • praktický

V sadě najdete těchto 6 koncovek:
1. Koule – je nejuniverzálnější a nejbezpečnější koncovkou a lze ji použít k masáži všech částí těla, nejvíce na velké svalové partie. Je určen pro povrchovou práci střední intenzity. Je vyrobena z odolné pěny, která se nedeformuje.
2. Vidlička – je určena k masáži zejména podél páteře, vždy paralelně na úzkých a dlouhých svalech (např. dorsum extensor, trapezius dorsum, gastrocnemius), nebo podél kostí rukou a nohou. Funguje také dobře při léčbě tkání v oblasti Achillovy šlachy, kde umožňuje péči na tkáni obcházející šlachu. Díky tvaru, připomínající vidličku tak chrání šlachy, kosti a páteř a masíruje jen oblast podél nich z obou stran. Zaoblené hroty koncovky ve tvaru vidličky způsobují, že hroty hladce kloužou po těle a přesně zasahují do svalových skupin, pro které je koncovka určena. Je vyrobena z tvrdého plastu.
3. Plochá s vroubky – má oblou plošku s nízkými výstupky. Je určena ke zlepšení přívodu krve do povrchových svalů. Masáž touto špičkou zvyšuje krevní oběh, a tím přispívá k dodání více živin a kyslíku. Masáž přirozeně vyživuje svalové tkáně a snižuje možnost zánětu, který může vzniknout s menšími zraněními. Tato koncovka se také doporučuje pro redukci celulitidy. Je vyrobena z tvrdého plastu.
4. Špička - je určena k bodové masáži vybraných konkrétních míst na těle a stimulaci spouštěcích bodů. Tato koncovka je nejpřesnější ze všech koncovek a zasahuje i do nejobtížnějších a nejmenších svalových skupin. Vhodná je také pro stimulaci klenby chodidel, dlaní, zápěstí, zad a menších oblastí svalstva. Je vyrobena z tvrdého plastu.
5. Plochá (hříbek) – je vhodná pro péči o malé i velké svalové skupiny. Poskytuje velmi dobrý kontakt s tělem. Ale nejvhodnější je zejména na velké svalové skupiny s větší tenzí. Proto je užitečná při práci na napjatějších svalech, jako jsou čtyřhlavý sval nebo větší prsní sval a podobně.
6. Lopatka - slouží pro masáž míst hned vedle kostí, vhodná pro relaxaci a formování různých částí.

Díky masáži tímto přístrojem podpoříte lymfatický systém, dojde k uvolnění svalové tenze, zvětší se mobilita jednotlivých svalů a vlivem působení vibrací přístroje na jednotlivé receptory v pokožce dojde i k rychlejšímu hojení mikro-zranění, a tím ke snížení případné bolesti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: