Obrácený deštník

Varianta:
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení
Kód: 29908/ORA
243 Kč 201 Kč bez DPH
Obrácený deštník
deštník růžový
Akce Novinka Tip Výprodej

Magický deštník

Magický deštník, který v případě nepřízně počasí už nedáte z ruky! Deštník je nejen skvělý doplněk, ale je velmi praktický společník do deštivého počasí. Za jeho stylovým designem se skrývá řada významných funkcí.

Největším plusem je že díky jeho obrácenému systému otevírání a zavírání, zůstává veškerá voda uvnitř, a Vám tak nehrozí žádné pokapání vodou. Určitě znáte situaci, když jste mokrý deštník položili na sedačku v autě a promočily se vám důležité dokumenty. S tímto deštníkem se vám to již nestane!

Úžasná rukojeť ve tvaru C vám umožní volně manipulovat s rukama dle vaší potřeby. Nemusíte pevně svírat deštník v ruce, ale můžete ho zaháknout za ruku! Další výhodou je, že když se budete chtít dostat do auta či domu s deštníkem, nezůstanete uvízlí mezi a nebudete celí promáčení. Opět vzhledem k obrácenému systému zavírání od shora dolů vám postačí pouze malá škvíra na protáhnutí deštníku, a vy bez jakéhokoliv pokapání lehce stáhnete deštník k sobě!

Pro uschnutí nepotřebujete už tolik místa jako u klasického deštníku. Stačí ho pouze postavit někam do kouta, kde bude samostatně stát a ještě přitom uschne. Tento obrácený deštník v sobě ukrývá mnohem více, než se zdá, a ve vašem šatníku by v této moderní době rozhodně neměl chybět!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: