3D pero s displejem

Pero funguje na stejném principu jako tavná pistole, to znamená, že za pomoci správné teploty taví vložený materiál, a vy pomocí pera tvoříte.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení
Kód: 29143
398 Kč 329 Kč bez DPH
3D pero s displejem
3d pero hl
Akce Novinka Tip Výprodej

3D pero s displejem pro ruční tisk 3D modelů

3D pero nabízí spoustu možností pro kreativní tvoření. Neslouží pouze na kreslení, díky této jedinečné technologii lze vytvářet nejrůznější plastické objekty. Pero funguje na stejném principu jako tavná pistole, to znamená, že za pomoci správné teploty taví vložený materiál, a vy pomocí pera tvoříte. Výhodou je, že lze malovat nejen na plochu, ale také do prostoru, což vám nabízí takřka neomezené možnosti pro vaší tvorbu. Obsluha 3D pera je velmi jednoduchá a s pomocí rodičů si vyhrají i menší děti.

 

Použití:

Připojte adaptér pera do napájecího konektoru na konci pera a druhý konec zapojte do USB zásuvky. Následně se rozsvítí žlutá kontrolka. Šipkou na displeji nastavte materiál PLA a po rozsvícení červené kontrolky se pero začne předehřívat. Poté, co kontrolka svítí zeleně, je pero připravené k použití. Do plnícího otvoru na vrchu pera vložte PLA náplň v barvě, se kterou chcete tvořit. Přidržením spodní šipky na peru se začne náplň vtlačovat do šipky. Náplň se vytlačuje automaticky, při kreslení není nutné mačkat žádné další tlačítko. Pero se samo automaticky vypne po pěti minutách nečinnosti. Pro opětovné spuštění zmáčkněte tlačítko vpřed. Pro vyndání náplně nebo výměnu barvy náplně zmáčkněte tlačítko pro zpětný posun.

PLA:

PLA je termoplastický polyester, který se vyznačuje dobrou pevností a stálobarevností. Jedná se o materiál ze kterého je vyrobena náplň do vašeho 3D pera. Základem pro výrobu tohoto materiálu jsou obnovitelné zdroje, jako například kukuřičný škrob. Tavná teplota materiálu PLA je kolem 180°.

 

Obsah balení:

    • 1x 3D pero
    • 1x stojánek na 3D pero
    • 1x kabel do zásuvky
    • 3x barevná náplň PLA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: